Kripto HaberleriHaberlerFTX'ten Ethereum'u Dumplayan Celsius'la İlgili Önemli Karar!

FTX’ten Ethereum’u Dumplayan Celsius’la İlgili Önemli Karar!

Takip et

Haziran ayının başlarında piyasadaki mevcut koşulları gerekçe gösteren kripto para platformu Celsius, para çekme dahil tüm işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı.

İlgili Haber
Beklenen Celsius Fırtınası Resmen Koptu: Bütün İşlemler Durduruldu, Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşe Geçti!

O tarihten beri sorunları çözmek için uğraşan Celsius, henüz bir çözüm bulamadı.

Son olarak 20 Haziran’da açıklama yapan Celsius, likidite ve operasyonlarda istikrara kavuşmak için çalıştıklarını ve bu sürecin biraz zaman alacağını söylemişti.

İlgili Haber
Ethereum Fiyatını Alt Üst Eden Celsius'dan Yeni Açıklama: "Çözüm Bulmaya Kararlıyız!"

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Wall Street Journal’ın haberine göre de, Celsius olası bir iflas durumunda tavsiyelerde bulunmaları için danışmanlık firması Alvarez & Marsal’dan yeniden yapılandırma danışmanlarıyla çalışmaya başladı.

İlgili Haber
Kripto Para Şirketi Celsius, Olası Bir İflasa Hazırlanmak Üzere Yeni Bir Adım Attı!

The Block’un haberine göre, konuya yakın iki kaynak önde gelen kripto para borsası FTX’in Celsius’la bir anlaşma yapmayı düşündüğünü ancak firmanın mali durumu nedeniyle anlaşmadan vazgeçtiğini söyledi.

Kaynaklar, FTX’in Celsius ile finansal destek sağlama veya satın alma konusunda görüşmelere başladığını, ancak Celsius’un mali durumunu inceledikten sonra devam etmemeye karar verdiğini ifade etti.

Kaynaklardan biri FTX’in anlaşmadan çekilmesine gerekçe olarak Celsius’un bilançosunda 2 milyar dolarlık bir boşluk olmasını gösterdi.

Kaynaklar FTX’in şirketin mali durumuyla başa çıkmakta zorlanacağı için vazgeçtiğini de ekledi.

Celsius’la anlaşma yapmaktan vazgeçen FTX, başka bir kripto para borç verme platformu BlockFi’yi satın almakla ilgileniyor.

İlgili Haber
FTX'den Yeni Kripto Para Hamlesi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları