Kripto HaberleriLibraKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov: Facebook'u Yasaklarız!

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov: Facebook’u Yasaklarız!

Takip et

Washington DC yönetiminin aylardır Libra konusunda Facebook’u sorguladığını ve bunun henüz sonuçlanmadığına değinen Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Facebook’un eğer Rusya’nın mali ve finansal sistemlerine karşı gelen bir proje olarak Libra’yı getirmek istemesi durumunda Facebook’a karşı yasaklar uygulayacaklarını ve Facebook’u yasaklayacaklarını açıkladı. Rusya bugüne kadar aradan geçen sürede ilk kez Libra hakkında bu denli büyük bir açıklama yapmış oldu ve sosyal medya devi Facebook bu sebeple daha fazla risk almak zorunda kalacak.

Facebook’un işi zor!

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Facebook konusunda ve Libra konusunda Amerikan hükümetine sorular sorulmasını ve kendilerinin değil ABD yönetiminin bu sorulara daha net yanıtlar verebileceklerini açıkladı. Facebook bu açıklama ile dünyanın bir ülkesinden daha olumsuz tepki alırken, Libra nedeniyle büyük engeller ile karşılaşmamak için Amerikan hükümetiyle zorunlu olarak çalışmak zorunda. Aksi durumda ABD yasakladığı durumda tüm dünyada Facebook’a erişim engeli gelebilir veya şirket hakkında farklı farklı konulardan soruşturma açılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları