Bitcoin

Küresel Piyasalar Düşüşe Devam Ediyor: Bitcoin Yatırımcıları Kayıpların Ne Zaman Telafi Olacağını Sorguluyor

Bitcoin yatırımcıları ellerindeki varlıkların ne zaman tam anlamıyla değer kazanacak olduğunu merak ediyor.

Kısa süre önce başlayan Bitcoin fiyat düşüşü genel manada hala devam ediyor. Yatırımcılar bu düşüşlerin ne zaman son bulacağını merak ederken, bir grup yatırımcı ise fiyatların 1.000 dolara kadar gerileyecek olduğu düşüncesinde. Kısa süre içerisinde yaşanacak olan düşüşlerin ne kadar devam edeceği hakkında bazı yatırımcıların farklı görüşleri olsa da, analistlerin bu dönemde sessiz kalması yine yatırımcıların tepkisinin ilk odağında.

Bitcoin yatırımcıları, fiyatların çok daha fazla düşebileceğinden endişe ederken ABD’li analistlere göre fiyatların gelecek 3 hafta içerisinde yasakların daha fazla artması, buna bağlı olarak borsalarda yaşanacak düşüşler ve yatırımcı güveninin azalması sonucunda ciddi değer kayıpları gündeme gelebilir.

Bir yanda AB’nin aldığı ekonomik önlemlerin yeterli olmayacağı, AB üyesi ülke ekonomilerinde yaşanacak düşüşlerin bu durumu yakından etkileyeceği düşüncesi devam ediyor. Çin’de yeni ekonomik reformların devreye girebileceği ve bunun kripto para yatırımcılarını Çin ekonomisine yatırım yapmaya sürükleyerek büyük kayıplar yaşatabilecek olduğu iddia ediliyor.

Bakıldığı zaman son zamanlarda toparlama emaresi gösteren neredeyse tek yatırım aracı Bitcoin olurken, şu anki kararsız fiyatlanma yatırımcıların aklını karıştırıyor. Güncel direnç ve destek noktalarını aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı Tekrar 6.000 Doların Altına Geriledi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu