binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKurumsal Yatırımcılar "Ucuz Bitcoin (BTC)" Topluyor !: 100 Milyon $'lık Yeni Hamle!

Kurumsal Yatırımcılar “Ucuz Bitcoin (BTC)” Topluyor !: 100 Milyon $’lık Yeni Hamle!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’e kurumsal yatırımcı ilgisi bitmek bilmiyor. Dijital yaşamın gelişimi ve finansal ekosistemin dijital hayata bakışı, Bitcoin yatırımlarını her geçen gün artırıyor.

Şirket faaliyetleriyle hayatın her alanına temas eden kurumsal yatırımcılar, değişen dünyanın vazgeçilmez unsuru olan dijital paralara ayrı bir bütçe ayırarak, kendilerini yeni dünyaya hazırlıyor. Bu durum elbette en büyük dijital para Bitcoin’in yıldızını parlatıyor. 

Son olarak ünlü sigorta şirketi MassMutual, New York merkezli Dijital Investments Group (NYDIG)  aracılığıyla yüklü miktarda Bitcoin satın aldı.  The Wall Street Journal’ın  duyurduğu habere göre, 1851 yılında kurulan ve yaklaşık 5 Milyon müşterisi olan Amerikan merkezli hayat sigortası şirketi MassMutual 100 Milyon dolar değerinde BTC yatırımı yaptı.

Yaklaşık 235 milyar dolar değerinde sigorta hesabı hacmi bulunan şirketin, söz konusu yatırımla büyüten dijital ekonomiden payına düşeni alması bekleniyor.

Kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e olan ilgisi her geçen gün büyüyen marketin daha da güçleneceği izlenimi veriyor. Her yeni kurumsal yatırımcı arkasından gelecek yeni yatırımcıları da pazara taşıyor.

Bitcoin’in fiyatı bu kadar yükselmişken, kurumsal yatırımcıların yeni yeni Bitcoin yatırımı yapmaları, uzun vadeli hedeflerinin çok daha yüksek olduğunu gösteriyor. Mevcut yüksek fiyatlardan yüklü miktarda alım yapıldığı düşünüldüğünde, uzun vadeli hedefleri olan kurumsal yatırımcılara için bu fiyatlar “Ucuz Bitcoin Fiyatı” olarak yorumlanıyor.

Kurumsal yatırımcıların bu seviyede yüksek Bitcoin alımları direk Bitcoin borsalarından gerçekleşmediği için  borsa fiyatına doğrudan yansımıyor. Ancak kurumsal yatırımcıların, uzun vadede ellerindeki Bitcoin’leri tutmak isteyecekleri düşünüldüğünde, ileride yaşanacak arz sıkıntısında Bitcoin hayallerinizin çok daha ötesinde fiyatlara ulaşabilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir*

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail