bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriLibra''Libra Asla Euro'ya Rakip Olamaz!''

”Libra Asla Euro’ya Rakip Olamaz!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Washington bir yandan, Brüksel ayrı bir yandan Libra hakkında olumsuz ve olumlu olan bir takım açıklamalar yapıyor. ABD yönetimi ve AB kripto para birimi Libra hakkında birçok farklı açıklama yaptı ve bu açıklamalar görünen o ki kısa vadede sürmeye devam edecek. Kripto para yatırımcılarının çok kısa süre içerisinde bu konuda daha fazla açıklama ile karşı karşıya kalacak oldukları tahmin edilse de Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, Libra’nın Euro’ya karşı bir rakip olmadığını ve rakip olmayacak olduğunu açıkladı. Bitcoin ve altcoinler hakkında hiçbir açıklama yapmayan Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, Libra’nın bugün finansal sistem için henüz ortaya çıkmamış olan bir tehdit olduğunu ve finansal sisteme karşı büyük bir risk yaratabilecek olduğunu açıkladı.

Libra’nın finansal sistemde bazı riskler yaratması mümkünatı olan bir konu olsa da henüz finansal sisteme nasıl müdahale edecek olduğu konusu meçhul. Zira milyonlarca insanın Libra sahibi olması durumunda Euro, ABD Doları, Yen ve daha birçok yerel para biriminin kullanımının önüne geçmek Facebook Libra açısından çok kolay olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları