Libra

“Libra, Facebook’un Gelirini Arttıracak”

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg, dijital para birimi projesi Libra sayesinde kendilerinin çok daha fazla reklam geliri elde etmelerinin önünde herhangi bir engel olmadığını açıkladı.

Libra’dan büyük oranda reklam geliri elde edebilecek olduklarına değinen Zuckerberg, 1 milyarı aşan Facebook kullanıcısının reklam potansiyelini Libra tarafında da kullanmaya devam edebileceklerine değindi. Şirket, özellikle son yıllarda Libra gibi dijital para birimi projeleri ile gündeme gelmiş, bazı devlet yöneticilerinin tepkisini çekmişti.

Özellikle de son yıllarda ABD’de adı bazı seçim skandallarına karışmasından sonra finansal bir piyasa yaratıp yaratamayacak olduğu, bunu başarırsa nasıl sonuçlar doğurabilecek olduğu konusunda Facebook ile ilgili bazı endişeler bulunuyordu.

Libra’nın Facebook’a daha fazla reklam verilmesinde aracı olabileceği, bunun ise şirketin adının daha fazla ön planda olması ve tanınmasına bağlı kullanıcıların ve satıcıların Facebook’ta Libra etkisinden dolayı reklam vermelerini arttırabileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu