Libra

Libra İçin En Erken Tarih 2021 Olabilir

Libra yasal olarak ABD yönetiminin onayını alamadı, almasının en erken 2021 yılına işaret ettiği son günlerde konuşulmaya başlasa bile şirket yeni açıklama yapmaktan kaçınmaya devam ediyor.

Nexo

Libra kısa sürede çıkacak, kısa süre sonra kullanılacak iddiaları 2019 yılında gündeme sık sık gelmişti. Yatırımcılar beklentilerinin giderek daha fazla yükseldiğine işaret etmeye başlamış ve bazı yatırımcılar Libra sayesinde PayPal gibi platformların zarar edebileceğini bile düşünmeye başlamıştı.

MasterCard’ın Libra’dan ayrılması ile birlikte Libra ile ilgili ABD yönetiminin daha geç karar verebileceği ve diğer şirketlerin bu konuda beklentisinin olumlu rotadan çıkarak olumsuz bir rotaya girdiği iddiası gündeme gelmişti.

Bugün artık gelecek 3-6 ay içerisinde Libra’nın ABD yönetiminden onay almasının son derece zor olduğu, özellikle Kasım ayında yapılacak ABD başkanlık seçimlerinden dolayı Libra ile ilgili yönetimin kararlarının 2021 yılına kalabileceği tahmin ediliyor.

Zira Libra ile ilgili kararın Başkan Trump ve ekibi tarafından onaylanması gerekiyor ve Başkan Trump, Libra için Facebook’tan bankacılık lisansı almasını istiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı