Libra

Libra Ulusal Basında Pozitif Görüş Bulamıyor

Libra ulusal basında pozitif değil, tam tersi negatif etki görüyor.

Libra haberleri ulusal basında pek fazla pozitif olarak lanse edilmiyor. Dünyanın en büyük bankaları ve finans kuruluşları Libra hakkında olumsuz negatif açıklamalarını sürdürmekte kararlı davranıyor ve yeni kripto para birimi ve ödeme aracı hakkında olumlu haberler ve olumlu açıklamaların bulunması git gide daha zorlaşıyor. Kripto para yatırımcıları son yılların en büyük kripto para biriminin ayak seslerini duymuş durumdalar ancak onlarda da durum pek farklı görünmüyor. Bitcoin yatırımcıları, Bitcoin’i bırakıp Libra almak istemediklerini ABD merkezli internet sitesi Reddit ve sosyal medya sitelerinde aralarında konuşuyor, Bitcoin’in kazanç getiren bir yatırım aracı olduğunu, Libra’nın ise kazanç getirmeyen bir ödeme aracı olduğunu düşünüyorlar.

Libra’nın git gide daha fazla insanı etkileyebilecek olduğunu ve insanların kripto para birimi konusunda kafa karışıklığı yaşayabilecek olduğunu düşünen bazı kimseler ise Libra ile ilgili basında pek olumlu haber olmamasını Libra’nın olumsuz yönü olarak ve Libra’yı çıkmadan ”bitirmek” isteği ile kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorlar. ABD’li kongre üyelerininde Libra’ya karşı olduğu son dönemde sıkça basında hatırlatılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu