Libra

Libra’nın 27. Üyesi Belli Oldu

Blockchain Capital!

Libra’ya giriş yapan ve Libra Derneği’ne üye olan son ve 27. üye Blockchain Capital oldu. Blockchain Capital şirketinden konu hakkında yazılı bir açıklama yapıldı ve Libra Derneği’ne üye olarak katıldıkları ve gerekli yükümlülükleri karşılayarak yeni üye olduklarını bildirdi.

ABD ve diğer birçok farklı ülkede Libra konusunda soru işaretleri olmasına rağmen yakın zamanda Libra’ya destekler artışa geçti. ABD’de Başkan Trump, Libra’nın kullanıma sunulması için Facebook’un daha fazla vergi ödeyeceği bankacılık lisansı alması gerektiğini açıklarken, Avrupa’da ise AB bünyesinde bazı karşıt açıklamalar yapılmıştı.

Libra’ya katılan şirket sayısında giderek daha fazla artış yaşanması beklenirken, özellikle de gelecekte Libra’ya bakış açısının daha olumlu olması bekleniyor ve kullanıma sunulması öngörüsü mevcut.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu