Ana SayfaLibraLibra'nın 27. Üyesi Belli Oldu

Libra’nın 27. Üyesi Belli Oldu

Takip et

Libra’ya giriş yapan ve Libra Derneği’ne üye olan son ve 27. üye Blockchain Capital oldu. Blockchain Capital şirketinden konu hakkında yazılı bir açıklama yapıldı ve Libra Derneği’ne üye olarak katıldıkları ve gerekli yükümlülükleri karşılayarak yeni üye olduklarını bildirdi.

ABD ve diğer birçok farklı ülkede Libra konusunda soru işaretleri olmasına rağmen yakın zamanda Libra’ya destekler artışa geçti. ABD’de Başkan Trump, Libra’nın kullanıma sunulması için Facebook’un daha fazla vergi ödeyeceği bankacılık lisansı alması gerektiğini açıklarken, Avrupa’da ise AB bünyesinde bazı karşıt açıklamalar yapılmıştı.

Libra’ya katılan şirket sayısında giderek daha fazla artış yaşanması beklenirken, özellikle de gelecekte Libra’ya bakış açısının daha olumlu olması bekleniyor ve kullanıma sunulması öngörüsü mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları