Kripto ParaLibra

Max Keiser’den Libra Açıklaması

Max Keiser'den yeni bir açıklama.

Bitcoin boğası olarak ün salmış olan Max Keiser, Facebook’un yeni kripto para birimi projesi Libra hakkında açıklama yaptı. Libra’nın Bitcoin’e bir rakip olamayacak olduğunu ve Libra’nın ödeme aracı olarak sadece Bitcoin’e yararının dokunacağını açıkladı. Libra’nın kripto paraların bilinirliğin büyük bir fayda katacak olduğunu açıklayan Max Keiser, bu sayede insanların daha çok ve daha fazla kripto para birimleri ile ilgili olarak bilgi sahibi olup kripto para satın alabilecek olduklarını açıkladı.

Bitcoin’in Libra sayesinde 20 bin doları da görmesinin mümkün olduğunu açıklayan Max Keiser, 20 bin dolar için kısa sürede olmasa bile Libra’nın piyasaya çıkması sonucunda kripto paranın değerinin 20 bin doları görebileceğini açıkladı. Bitcoin’in daha fazla insan tarafından tanınacak olduğunu ve kripto paraların değer kazanan bir yatırım aracı olabileceğinin Libra ile birlikte tüm dünyada milyonlarca farklı insan tarafından bilinirliğinin artacak olduğunu açıkladı.

Libra’nın Bitcoin’e asla rakip olamayacak olduğunu açıklayan Max Keiser, Bitcoin’in kripto para piyasasında en fazla ilgi gören ve en fazla ilgi çeken kripto para olmaya devam edecek olduğunu düşünmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu