Libra

Milyarder Girişimci: Libra Büyük Bir Hata!

Basketbol takımının sahibi ve milyarder girişimci Mark Cuban Libra'nın büyük bir hata olduğunu açıkladı.

Milyarder girişimci Mark Cuban, kripto para birimi ve ödeme aracı olarak tanınması beklenen Facebook Libra hakkında açıklama yaptı. Libra’nın başarılı olamayacağını ve büyük bir yapılmış olan hata olduğunu açıkladı. Kripto para yatırımları hakkında çok açıklama yapmayan isimlerden birisi olarak tanınan girişimci, bugün Libra kullanımının henüz olmadığını, ancak gelecekte Facebook’un bu hatasının sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilecek olduğunu açıkladı.

Mark Cuban, Libra ile ilgili olarak neden hata yapıldığı ve neden bu konuda düşündüğü hakkında ise herhangi bir basın açıklaması yapmadı.

Libra’nın ekonomik durumu iyi olmayan birçok ülkede tehdit olabileceğini ve bazı ülkelerin Afrika kıtasında olan ülkeler başta olmak üzere yerel para biriminin değerini sıfırlayabilecek olduğunu ve bazı ülkelerin paralarının değerini sıfırlayabilecek olduğunu iddia ediyor Mark Cuban. Afrika’da yaşayanların Libra sahibi olmasının yerel paralara olan güveni ve ilgiyi sıfırlayabilecek olduğu düşüncesinde olan Mark Cuban, Libra projesinden vazgeçilmesi gerektiğini ve bu konuda Facebook yöneticilerinin hatalarından bir an önce geri dönmesi gerektiği konusunda açıklamalar yapıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu