BitcoinHaberlerKripto Para

Senatör Lummis: “Bitcoin ABD’de Yasaklanmayacak!”

Bitcoin savunucusu Cynthia Lummis, Michael Saylor'a cevap verdi.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin (BTC) destekçisi ABD senatörleri Cynthia Lummis ve Kirsten Gillibrand’ın dün sunduğu “Bitcoin Yasası” ile ilgili hem twit atmış hem de katıldığı CNBC’nin Squawk Box programında açıklamalar yapmıştı.

Saylor, sunulan yasanın insanların artık Bitcoin’in (BTC) kalıcı olduğunu ve benimsenmesinin arttığını anlamaya başladığının kanıtı olduğunu söylemişti.

Saylor ayrıca insanların Bitcoin’in gerçek ve benzersiz olduğunu fark ettiğini de eklemişti.

İlgili Haber
Michael Saylor Bitcoin'de Daha Fazla Düşüş Beklemiyor!

Saylor’ın yorumlarına Twitter hesabı üzerinden cevap veren Cynthia Lummis, yaptığı paylaşımda ABD’nin BTC ile ilgili uçurumu artık aştığını ifade etti.

Lummis, ABD’nin Bitcoin’i artık kabul ettiğini ve yasaklamayacağını savundu.

Bitcoin savunucusu Lummis, sunulan yasanın yasalaşmasından önce uzun bir yolu olduğunu kabul ederek şunları söyledi:

“Sunulan yasayla ilgili sürecin ne kadar zor olduğunun farkındayım ve bu süreci hafife almak istemiyorum.

Ancak ABD’nin artık Bitcoin’in gerçek olduğunu ve yasaklanması konusundaki fikirleri aştığını düşünüyorum. Bitcoin konusundaki sorular ve zorluklar artık farklı.”

Hatırlanacağı üzere uzun süredir beklenen yasa tasarısı dün senatörler Kirsten Gillibrand ve Cynthia Lummis tarafından kamuoyu ile paylaşılmıştı.

İlgili Haber
Beklenen Kripto Para Yasa Tasarısı Açıklandı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu