Kripto HaberleriLibraShopify'den Önemli Açıklama: Libra Birliği'ne Katıldık

Shopify’den Önemli Açıklama: Libra Birliği’ne Katıldık

Takip et

Dünyanın en büyük bilinen e-ticaret devlerinden birisi olan Shopify, bugün yaptığı açıklamada Libra Birliği’ne katıldıklarını doğruladı. Yapılan kısa açıklamada ödeme sistemlerini ve yöntemlerini daha da kolaylaştıracak olan Libra’nın e-ticaret devi ve müşterileri için çok önemli olduğuna vurgu yapıldı.

Ayrıca şirketten yapılan açıklamada bu konuda görüşmelere devam ettikleri Libra Birliği ile ilgili henüz platformda bu ödeme yönteminin aktif olarak kullanılamayacak olduğu, ancak aktif olarak yasalarca tanındığı zaman Libra’nın platformda aktif olarak kullanılabilecek olduğu bilgisi paylaşıldı.

Kripto para birimleri son dönemde Amazon başta olmak üzere birçok şirketin ilgisini çekiyor ve birçok şirket bu alanda daha fazla çalışma yapıyor. Hatta bazıları kendi dijital para birimlerini üretmeyi bile düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları