blank
Libra

Shopify’den Önemli Açıklama: Libra Birliği’ne Katıldık

Shopify isimli e-ticaret devi bir açıklama ile gündemi salladı.

Dünyanın en büyük bilinen e-ticaret devlerinden birisi olan Shopify, bugün yaptığı açıklamada Libra Birliği’ne katıldıklarını doğruladı. Yapılan kısa açıklamada ödeme sistemlerini ve yöntemlerini daha da kolaylaştıracak olan Libra’nın e-ticaret devi ve müşterileri için çok önemli olduğuna vurgu yapıldı.

Ayrıca şirketten yapılan açıklamada bu konuda görüşmelere devam ettikleri Libra Birliği ile ilgili henüz platformda bu ödeme yönteminin aktif olarak kullanılamayacak olduğu, ancak aktif olarak yasalarca tanındığı zaman Libra’nın platformda aktif olarak kullanılabilecek olduğu bilgisi paylaşıldı.

Kripto para birimleri son dönemde Amazon başta olmak üzere birçok şirketin ilgisini çekiyor ve birçok şirket bu alanda daha fazla çalışma yapıyor. Hatta bazıları kendi dijital para birimlerini üretmeyi bile düşünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu