Bitcoin

Tone Vays: Bitcoin Artık Bu Seviyenin Altına Düşmez

Uzman yatırımcı Tone Vays "Bitcoin 6 bin doların altına artık düşmez" diyerek açıklamalarda bulundu.

Tone Vays birkaç gün önce Bitcoin’in 6300-6400 seviyelerinde bir düşüş yaşanırsa Bitcoin alımını bu kritik seviyelerde yapacağını açıklarken Bitcoin Halving öncesi yatırım yapmanın çok doğru bir karar olacağını vurgulamıştı.

İlgili Haber
Analist Tone Vays Bitcoin Alımı Yapmak İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı

Dünya çapında yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle piyasalar durma noktasına gelmiş ve bu noktada Bitcoin de geçtiğimiz günlerde dip seviye olan 3800 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Ancak an itibarı ile 7.000 doların üzerine ulaşan BTC fiyatı bu dönemde toparlanan neredeyse tek yatırım aracı oldu. Birçok uzman da yine bu dönemde BTC alınması yönünde çağrılarını tekrarlamıştı.

Son hareketlenmeden sonra tekrar açıklama yapan Tone Vays, Bitcoin fiyatının artık 6.000 dolar seviyesi altını görmeyeceğini ifade etti. Bitcoin’in genel trendine bakarak bu yorumu yapan Vays’ın bu fikrine bazı yatırımcılar katılırken, bazıları ise BTC’de halving öncesi son bir düşüş daha beklediğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu