Bitcoin

Türk Yatırımcılar Fiyat Düşüşünü Konuşuyor: Daha Çok Düşecek Mi?

Türk kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin fiyatının daha fazla düşüp düşmeyeceğini konuşuyor.

Kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde yaşanan düşüşlerin daha ne kadar süre devam edeceği hakkında soru işaretlerine yanıt aramaktalar.

Bitcoin’in kısa vadede daha büyük oranlarda gerilemesine sıcak bakılırken, bazı kripto para birimi analistlerine göre ise yatırımcıların endişe etmemesi, 6.000 dolar seviyesine kadar panik satış yapmaması öneriliyor.

Bitcoin yatırımcısı Türkler bu dönemde alım yerine satış ve sonrasında bekleme modunda kalacaklarından söz ederken, Twitter’da bir grup Türk kripto para yatırımcısı ise yüksek miktarlarda satışlar olacağına sıcak baktıklarından söz etmekteler.

Özellikle bu dönemde panik ile hareket etmemek ve stop-limit emirlerini kullanmak oldukça önemli. An itibarı ile en önemli destek 6900 dolar seviyeleri olarak görülürken bu seviyenin altına düşülmesi durumunda 6500 dolara kadar bir gerileme yaşanabilir. Öte yandan günlük olarak 6900 dolar altında bir kapanış fiyatın tekrar düşüş trendine girdiğinin habercisi olacaktır.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Büyük Resimdeki Trend Çizgileri Hangi Seviyelerde?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu