Ana SayfaAltcoinÜnlü Analist, Bu 3 Altcoin İçin Fiyat Hedefini Açıkladı

Ünlü Analist, Bu 3 Altcoin İçin Fiyat Hedefini Açıkladı

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 21 bin dolar seviyelerinde seyrederken Ethereum’un gün içerisinde 1.400 doların üstünü görmesiyle piyasaya bir hareketlilik geldi.

İlgili Haber
Ethereum'dan (ETH) Atak Geldi, 1400 Doların Üzeri Görüldü! Yükseliş Devam Edecek mi?

Bu yükseliş sonrası kripto para piyasasında tanınan ünlü isim Michael van de Poppe, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH) ve Fantom (FTM) altcoinleri için fiyat tahmininde bulundu.

Ünlü analist yaptığı paylaşımda AVAX, ETH ve FTM kripto paralarını şu şekilde değerlendirdi:

Önümüzdeki 6-8 hafta içinde AVAX‘ın 40-45$’a, FTM 0,50$’a ve ETH 1,750-2.000$’a çıktığını görmek mantıklı.

Haber yayın saati ile itibariyle AVAX 21$, ETH 1.300$ ve FTM 0,26$’dan işlem görmekte.

Ünlü analistin önümüzdeki 6-8 haftalık hedefine göre AVAX %115’lik, ETH %50’lik ve FTM ise %90’lık bir yükseliş yaşayabilir.

Poppe, ayrıca takipçisinin “100 puanlık faiz artışı kripto paraları nasıl etkileyecek?” sorusuna yanıt olarak “100 puanlık faiz artışını pek muhtemel görmüyorum” dedi.

Bilindiği gibi FED’in bir sonrası faiz artış kararı 27 Temmuz tarihinde belli olacak.

Ayrıca Michael van de Poppe 4 Temmuz tarihinde yapmış olduğu videosunda popüler altcoinlerden olan Binance Coin’i (BNB) ele almıştı. Ünlü analist çöküş döneminde güç gösteren tek kripto paranın BNB olduğunu vurgulayarak BNB boğalarının 211 ile 215 dolar tutunabilmesi durumunda BNB tokeninin yeni bir ralli başlatabileceğini iddia etmişti. Haber yayın saati itibariye BNB 248$’dan işlem görmekte.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları