Libra

Xavier Niel: Libra Olumlu Bir Proje!

Fransız telekom şirketi yöneticisi milyarder Xavier Niel, Libra ile ilgili açıklama yaptı.

Nexo

Xavier Niel, kripto para projesi Libra hakkında yaptığı açıklamada kripto para biriminin geleceğinin önünü açmanın en doğru karar olduğu ve gelecekte daha fazla insanın Libra sahibi olmak isteyeceğini düşündüğünü açıkladı. Libra projesi hakkında yaptığı açıklamada yatırımcıların engellenmesinin hükümetler açısından en beklenmedik karar olduğunu, kara para ve terörizmin finansmanı konularında engellemenin değil, bunların önüne geçmenin doğru bir karar olacağını açıkladı.

Fransalı milyarder ismin bu açıklaması kısa süre içerisinde medyada yer alırken, milyarder isim bu durumu önleyebilecek olanların ise ‘kendileri’ ve hükümetler olduğunu açıkladı. Bugüne kadar çok fazla terör örgütüne finansman sağlayan suçlu yakalandı ve bu kişilerin dünyada giderek sayılarında artışlar yaşanıyor.

Kripto para birimi projesi Libra hakkında bazı soru işaretleri olsa da yatırımcılar bu soru işaretlerinin giderileceğini ve Libra’yı gelecekte daha fazla ödeme aracı olarak kullanabileceklerini düşünüyor. Bitcoin fiyatında yaşanan değer kayıpları nedeniyle bazı kripto para yatırımcıları ödeme aracı olarak Libra kullanımının daha iyi bir karar olabileceğini düşünüyor. Libra konusunda atılan adımların neler olacağını ise zaman gösterecek.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı