AnalizBitcoin

Bloomberg Bitcoin’de (BTC) Sonraki Durağı Açıkladı! 20.000$ Tekrar Görülür Mü?

Bloomberg 2021 raporunda Bitcoin ile ilgili öne çıkanları aktardık.

Bloomberg ekibi 2021 yılı Ocak ayı kripto görünüm raporunu yayınladı. Rapora göre Bitcoin’in bir sonraki durağı 50.000$ olacak. Raporda öne çıkan hususlar şu şekilde:

“Bitcoin, 2021’in başlarında fiyat keşif modelini sürdürmeye devam ediyor. Şu aşamada 20.000 $’lık desteği yeniden ziyaret etmesi pek olası görünmüyor. Bunun olması için beklenmeyen, önemli bir sürprizle karşılamalı. Geçmiş verilere göre, arzda yaşanan düşüş sonrası 50.000$’ın görülmesi sürpriz değil. Kurumsal şirketlerin talepleri hala yükselişte görünüyor.”

Raporun kurumsal yatırımcılar ile ilgili bölümünde Bitcoin’in altının dijital versiyonu olması nedeniyle geleneksel altın yatırımcılarını da cezbettiği vurgulanıyor.

“Altın fonlarında yaşanan oynaklık, geleneksel altın yatırımcılarının Bitcoin yatırımlarını giderek artırdığının göstergesi. Altına nazaran daha taşınabilir, işlem yapılabilir ve şeffaf olan Bitcoin’in fiyat keşif potansiyeli, hızla dijitalleşen dünya ile birleşince tercih edilme oranı da artıyor. Biz Bitcoin ve altın portföylerini arkadaş olarak görüyoruz.”

Tıpkı Bloomberg analistleri gibi bazı ünlü analistler de 20.000 dolarlık seviyenin artık görülmeyeceği konusunda hemfikir.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Yeniden 20.000$'a Düşebilir Mi? Zirveye Geldiğimizi Nasıl Anlarız?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu