blank
BitcoinHaberlerKripto Para

İngiltere’den Bitcoin (BTC) Uyarısı: “Tüm Paranızı Kaybedebilirsiniz.”

İngiltere kripto varlıklarla mücadelesini sürdürüyor.

Bitcoin’de yaşanan sert düşüş sonrası kötü haberler gelmeye devam ediyor. Bitcoin’in 40.000$ mücadelesinde zorlandığını ve madencilerin satışları artırdığını pazar günü belirtmiştik.

İlgili Haber  Tüm Piyasa Kızardı! Bitcoin'de (BTC) Madenci Satışları Zirvede!

Bir kötü haber de İngiltere’den geldi. İngiltere’nin mali yönetim otoritesi (FCA) bugün yaptığı bir açıklama ile Bitcoin ve kripto paralara yatırım yapan insanların tüm paralarını kaybetme riski taşıdığını ifade etti.

CNBC’nin haberine göre FCA tarafından yapılan açıklama şu şekilde,

“FCA olarak bazı firmaların yüksek getiri vaat eden kripto varlıklara yönelik yatırım yapma imkanı sunduğunun farkındayız. Tüketiciler bu tür ürünlere yatırım yaparsa, tüm paralarını kaybetmeye hazırlıklı olmalıdır.”

Her ne kadar bu açıklama doğrudan Bitcoin’i hedef almasa da yakın zamanda FCA tarafından yapılan bir başka açıklamada, kripto varlıkların potansiyel zararları nedeniyle perakende tüketiciler için uygun olmadığı açıklanmış ve kripto varlık türevlerinin perakende satışı yasaklanmıştı. Hali hazırda yeni bir kripto para düzenlemesi tasarısını tartışan İngiltere’den bir süre daha olumsuz haberler gelebilir.

İlgili Haber  İngiltere Stabilcoinlere Yönelik Yasayı Tartışıyor! Devletler İçin Nasıl Riskleri Var?

Açıklamanın zamanlaması dikkat çekici. Bu haber, sert bir düzeltme içerisinde olan Bitcoin ve kripto para yatırımcısını daha fazla korkuya ve paniğe sevk edebilir.

İngiltere’deki düzenleyicilerin kripto varlıklara yönelik mesafeli ve katı duruşu devam ediyor. Son olarak İngiliz devi HSBC, kripto para borsalarına yönelik transfer işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı.

İlgili Haber  İngiliz Devi HSBC'den Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralara Yasak Geldi!

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

19 Yorum

  1. her çıkışın bir inişi her inişin bir çıkışı vardır panik yok her an alınabilir yeterki cesaret yeterki sabır gerektiren birşey şimdi kaybedenler sabredip zamanı geldiginde kazanırlar keşke daha çok düşsede daha çok alabilsek .

  2. Yatırım şirketi açıklama yapar, şu fiyattayken satışalr gelmesi lazım diye, biz bu fiyattan almayı düşünüyoruz der, sonra bir bakarsın fiyat oralara düşmüş, adamlar kar etmiş daha almadan. Manipülasyon budur işte, içerde bitcoin im var, koyacak daha param olsa burlardan alırım. Ama ben uzun vadeli yatırıyorum 😉

  3. Arkadaşlar bitcoin tabiki düşecek . Her çıkış ve her düşüşte ne kadar para kazanıyorlar. Tavsiyem belirli bir seviyeden sonra kar ettiyseniz elinizden çıkartın . Bu şekilde kısa sürede kar ederseniz uzun süreli tutacaksaniz tabiki de ciddi para kazanırsınız

    1. Hasan bey iyi akşamlar benxrp almayı düşünüyorum alt coinları takip ediyorsunuz anladığım kadarıyla tavsiye eder misiniz Bir de nereden alabilirim

  4. 1 haftaya kadar kimse almasın şuan gercekten çok fena düşüşler yaşayacak %20.00 a düşene kadar alamayin

    1. Yada bizim gibi enayi halkların bunu düşünerek yatırım yapmasını ve mavi yumurta gibi patlama izi istiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu