Kripto HaberleriLibraİsviçre Konfederasyonu Başkanı: Libra Şimdiki Haliyle Başarısız Bir Projedir!

İsviçre Konfederasyonu Başkanı: Libra Şimdiki Haliyle Başarısız Bir Projedir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsviçre Konfederasyonu Başkanı Ueli Maurer, kripto para birimi stablecoin projelerinden en çok ilgi çekeni Facebook’un Libra’sı hakkında konuştu. Libra’nın başarısız olduğuna ve bugünkü hali ile başarılı olamayacağına dikkat çeken başkan, kripto para birimi stablecoin projesi hakkında neden başarısız olduğu hakkında ise hiçbir açıklama yapmadı.

Kripto para birimi yatırımcıları uzunca bir süredir bekledikleri Libra ile ilgili son dönemde çıkan iddialar ve olumlu olmayan birçok açıklamadan dolayı Facebook’un projeyi geri çekip çekmeyecek olduğu konusunda soru işaretlerine sahip.

Libra hakkında iddialar olumlu olmuyor olsa bile yakın vadede Libra ile ilgili ABD’den olumlu olmayan açıklamaların dozunda düşüş olduğu görülmekte.

*Libra için kesin çıkacağını iddia edenler var olduğu gibi tersini iddia edenlerde yok değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları