Libra

Libra Benzeri Kripto Paralar Gelecekte Daha Çok İlgi Görebilir

Libra ve diğer stablecoinlerin sayıları gelecekte her şey yolunda giderse ciddi oranda artacak.

Kripto para yatırımcısı kimseler son yıllarda kripto paralara alternatif arıyorlar. Fiyatı her zaman için değişime uğrama riski olan kripto para birimlerinin yerini ödemeler alanında alması beklenen stablecoinler hakkında ise bazı soru işaretleri gitmiş veya giderilebilmiş değil. Libra gibi kripto para birimleri her zaman için asla değer kaybetmeyen ve kazanmayan ancak 7 gün 24 saat ödemelere imkan veren bir kripto para olarak yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı bile.

Henüz satışa başlanmamış olmasına rağmen kripto para birimi projesi Libra gibi projelere bakış açısı giderek daha olumlu hale geldi. Birçok devlet ve kimse bu konuda gelecekte daha fazla bu tür hamleler atılmasını beklerken Libra ile ilgili olarak soru işaretleri giderilmeden başka bir projeye imza atılması beklenmiyor.

7/24 Aktarım ve İşlem

Özellikle bankalar döviz alış satımı veya para transferi gibi işlemleri hafta sonları veya tatil günleri kısıtlıyor. Örnek vermek gerekirse hafta sonu bankalar üzerinden yapılamayan USD/TL gibi döviz işlemleri ilerleyen dönemde herhangi bir platform bu iki itibari para birimini stablecoin olarak alım satıma sunmasıyla 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz işlem ve hiçbir engele takılmaksızın para transferi yapılmasının önü açılmış olacak.

Özellikle bu stablecoinler günlük alışverişlerde de kullanılmaya başlanırsa, insanlar kağıt paraları kullanmaz hale gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu