Libra

Libra Hangi Paraya Endeksli Olacak?

Facebook'un kripto parası Libra hakkında henüz belirsizlikler devam ediyor.

Libra ile ilgili herhangi bir konuda net olarak yanıt bulunmayan sorulardan birisi de Libra’nın hangi itibari paraya endeksli olacağı konusunda soru işareti oluşturdu. Dolar, Euro, TL ve diğer itibari paralara endeksli olup olmayacağı ve hangi ülkede itibari paralara endeksli bulunacak olduğu konusu soru işaretleri olsa da yatırımcıların Libra’ya hangi itibari paraya endeksli olursa olsun ilgi gösterecek oldukları tahmin ediliyor.

Libra hakkında merak edilen bu soru işareti kısa süre içerisinde ABD yönetimi tarafından onay verilip verilmemesine bağlı olarak belli olacak olsa da yatırımcıların Libra ve itibari paraya endekleri konusunda soru işaretlerine yanıt aradıkları biliniyor. Ancak yatırımcıların bu konuda beklentileri yine ABD Dolarına bağlı olarak endeksli alım ve satım yapılacağı beklentisi var. Bir takım iddiaya göre ise Libra altına endeksli olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu