Libra

Libra Hangi Paraya Endeksli Olacak?

Facebook'un kripto parası Libra hakkında henüz belirsizlikler devam ediyor.

Nexo

Libra ile ilgili herhangi bir konuda net olarak yanıt bulunmayan sorulardan birisi de Libra’nın hangi itibari paraya endeksli olacağı konusunda soru işareti oluşturdu. Dolar, Euro, TL ve diğer itibari paralara endeksli olup olmayacağı ve hangi ülkede itibari paralara endeksli bulunacak olduğu konusu soru işaretleri olsa da yatırımcıların Libra’ya hangi itibari paraya endeksli olursa olsun ilgi gösterecek oldukları tahmin ediliyor.

Libra hakkında merak edilen bu soru işareti kısa süre içerisinde ABD yönetimi tarafından onay verilip verilmemesine bağlı olarak belli olacak olsa da yatırımcıların Libra ve itibari paraya endekleri konusunda soru işaretlerine yanıt aradıkları biliniyor. Ancak yatırımcıların bu konuda beklentileri yine ABD Dolarına bağlı olarak endeksli alım ve satım yapılacağı beklentisi var. Bir takım iddiaya göre ise Libra altına endeksli olabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı