coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriLibraLibra, Ocak 2021'de Küresel Dengeleri Değiştirecek: Çıkış Tarihi Açıklandı!

Libra, Ocak 2021’de Küresel Dengeleri Değiştirecek: Çıkış Tarihi Açıklandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Financial Times gazetesinde yayınlanan haberde ABD merkezli sosyal medya devi Facebook’un bir süredir ABD’li düzenleyicilerin baskısı ve yasal sonuçlarından dolayı hazır olan ancak kullanıma sunamadığı Libra’nın şirketin istediği gibi tam haliyle olmasa da Ocak 2021’de kullanıma sunulabileceği iddia edildi.

İddialara göre Facebook’a yakın 3 kaynak Libra’nın dolar destekli olarak sunulacağını açıkladı. 2021 yılı Ocak ayına işaret eden kaynaklar, FINMA (İsviçre) tarafından onay verilmesinden sonra Libra için daha fazla fiat destekli para birimi ekleyecekler.

ABD’li Yetkililer Uyarmıştı

ABD’li yetkililer, Libra’nın kendilerinden onay almadan ve yasal izinler olmadan kullanıma sunulması halinde Facebook’un ‘yaptırım’ sonuçlarına katlanması konusunda uyarılarda bulunmuşlardı. Facebook ise ABD’li yetkililer onay vermeden Libra’yı kullanıma sunmayacaklarını açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları