Kripto HaberleriLibraLibra Vakfı'na Genel Danışman!

Libra Vakfı’na Genel Danışman!

Takip et

Mali Suçları Koruma Ağı’nın (FinCEN) eski direktörü Robert Werner, Libra Vakfı’na genel danışman olarak işe alındı. Libra Vakfı bir süre önce bazı iş ilanları açıklamış, ancak bu iş ilanları uzun süredir yayında kalmıştı. ABD tarafından onay verilmediği için Libra bir türlü çıkmazken, özellikle İsviçre’den de olumsuz yanıt alınmıştı.

Libra’da bu tür isimlerin sayısının artmasına önemli bakılıyor. Zira yasaları iyi bilen, bazı düzenlemeler konusunda çok daha fazla yardımcı olabilecek, Libra’nın tanıtımında etkin rol oynayabilecek asıl isimler olarak daha önce büyük kurumlarda görev yapmış olan insanların olması isteniyor. Bunlar daha yüksek maaş ve daha yüksek maliyete sebep olan adımlar olsa bile şirketler bu maliyetleri fazlasıyla çıkarıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları