Libra

Winklevoss Kardeşler: Libra Vakfı’na Katılabiliriz

Winklevoss Kardeşler yeni açıklama yaptı.

Winklevoss Kardeşler kripto para projesi Libra hakkında yaptığı açıklamada, kısa süre içerisinde bu projeye ortak olabileceklerini ve gelecekte kripto para birimlerinin herkes tarafından zorunlu olarak kullanmak zorunda kalabilecekleri bir para olacak olduğunu açıkladı. Facebook’un kurucusu ile görüşebileceklerini ve Libra konusuna daha fazla ilgi gösterebileceklerini belirten Winklevoss Kardeşler, kripto para projesine ne kadar ilgi duydukları konusunda ise herhangi bir bilgi vermedi.

Kripto para birimlerinin değeri giderek daha fazla insanın dikkatini çekiyor olsa da Libra’nın dünyada en fazla dikkat çekecek kripto para projesi olması bekleniyor. Eğer ki Winklevoss Kardeşler gibi isimler Libra Vakfı’na katılır ve Libra projesine destek verir ise kripto para projesi çok daha fazla sayıda insanın ilgisini çekip daha fazla sayıda insan tarafından satın alınabilir ve 2020 yılında beklenenden daha fazla sayıda insana ve şirkete ulaşabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu