Kripto HaberleriLibraFacebook: Hindistan'da Libra Olmayacak!

Facebook: Hindistan’da Libra Olmayacak!

Takip et

Facebook, yeni kripto parası olan Libra hakkında yaptığı açıklama ile birlikte kripto para birimi Libra ile ilgili yakın zamanda Hindistan’da herhangi bir şekilde yasal olarak bir seçenek olmadığı için halkın Libra isimli kripto paraya erişemeyeceğini ve Calibra kullanamayacak olduğunu açıkladı. Kripto para birimi yatırımcılarının giderek daha fazla artan merakını kısa süre içerisinde yavaş yavaş gideren Facebook, yatırımcılara daha fazlasını vaat ederken, aynı zamanda kripto para birimi yatırımcılarına da beraberinde kolay, güvenli, hızlı Libra kripto parası ile ödeme seçeneği sunuyor.

Libra ile ilgili olarak yapılan son açıklamalar gündemin ilk maddelerini korurken, kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde yapılması gerekenlerin neler olduğunu, neler yapmamaları gerektiği konusunu da Facebook’a göre şekillendiriyor. Facebook Libra kripto para pazarı için çok önemli bir pazar olan Hindistan’da ise Libra’nın sunulamayacak olmasına bağlı olarak birçok sebep var ve bu sebepler arasında yasal nedenler ilk sırada ve bu nedenle insanlar kripto para birimi satın alamıyorlar ve yasal sorunlar yaşıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları