Kripto HaberleriLibraIBM Blockchain Hizmetleri Genel Müdürü: Libra İçin Facebook İle Ortaklık Yapmaya Hazırız!

IBM Blockchain Hizmetleri Genel Müdürü: Libra İçin Facebook İle Ortaklık Yapmaya Hazırız!

Takip et

IBM Blockchain hizmetleri genel müdürü Jason Kelley kripto para projesi Libra için sosyal medya sitesi Facebook ile birlikte çalışma yapmalarının kendileri açısından istenen bir eylem olabileceğini her iki şirketinde bu konuda fayda sağlayabilecek çalışmalar yapmasında sakınca olmayacağını açıkladı.

IBM Blockchain hizmetleri genel müdürü Jason Kelley, açıklamasında kripto para birimi projesi üzerinde devam eden çalışmalarda Facebook Libra ekibine yardımcı olabileceklerini ve bu konuda bazı gerekli adımları atmasında Facebook’a IBM’in yardımının olabileceğini açıkladı.

IBM’in müşterilerinin Facebook ile Libra konusunda çalışmalarından memnun olabileceklerini belirttiklerini ve Libra ile çalışmak isteyen bazı IBM müşterilerinin olduğunu açıklayan Kelley, bugüne kadar geçen sürede ise bu konuda herhangi bir adım atılmadığını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları