Libra

IBM Blockchain Hizmetleri Genel Müdürü: Libra İçin Facebook İle Ortaklık Yapmaya Hazırız!

IBM Blockchain hizmetleri genel müdürü Jason Kelley, Facebook ile işbirliği yapmaya hazır oldukları konusunda açıklama yaptı.

IBM Blockchain hizmetleri genel müdürü Jason Kelley kripto para projesi Libra için sosyal medya sitesi Facebook ile birlikte çalışma yapmalarının kendileri açısından istenen bir eylem olabileceğini her iki şirketinde bu konuda fayda sağlayabilecek çalışmalar yapmasında sakınca olmayacağını açıkladı.

IBM Blockchain hizmetleri genel müdürü Jason Kelley, açıklamasında kripto para birimi projesi üzerinde devam eden çalışmalarda Facebook Libra ekibine yardımcı olabileceklerini ve bu konuda bazı gerekli adımları atmasında Facebook’a IBM’in yardımının olabileceğini açıkladı.

IBM’in müşterilerinin Facebook ile Libra konusunda çalışmalarından memnun olabileceklerini belirttiklerini ve Libra ile çalışmak isteyen bazı IBM müşterilerinin olduğunu açıklayan Kelley, bugüne kadar geçen sürede ise bu konuda herhangi bir adım atılmadığını açıkladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı