Haberler
Öne Çıkan Haber

Kripto Para Piyasasında Geçtiğimiz 7 Günde Neler Oldu?

Kripto para ve Blockchain dünyasında geçtiğimiz 7 günde öne çıkan haberleri sizin için derledik.

HAFTANIN GÜNDEMİ

Trend Micro, kripto para güvenliğinin yetersiz olduğunu açıkladı. İsrail’de 200’den daha fazla Blockchain startup şirketi olduğu ortaya çıkarken, Bitcoin fiyatının dengeli kaldığı görüldü.
İlgili Haber
Trend Micro: Güvenlik uzmanı sayısı yeterli değil, önlem alınmalı
İlgili Haber
İsrail Blockchain Derneği: 200+ Blockchain şirketi olabilir
Bitcoin fiyatı 30.10.2018 itibari ile 6.260 dolara kadar gerileme gösterdi. G.Kore ICO yasaklarını kaldırabilecek olduğunu açıklarken, BCH ve LTC’de değer kaybı %6 oranlarına kadar ulaştı.

İlgili Haber
ICO yasakları kaldırılıyor
Bitcoin 10. yaşını kutladı! Sektörün bilindik isimlerinden Charlie Lee, ”10 yılı geride bıraktığımıza inanamıyorum. 2011 yılından bugüne kadar zaman ne çabuk geçmiş?” ifadesini kullandı.

İlgili Haber
Bitcoin 10 yaşında!
Sunucu Ran NeuNer, 50.000 dolarlık yıl sonu BTC tahminini geri çekti. Y kuşağı zengin gençlerin %25 kadarının Bitcoin sahibi olduğu ortaya çıktı. (ABD’de)

İlgili Haber
Ran NeuNer: Bitcoin 50.000 dolar olacak tahminimi geri çekiyorum!
İlgili Haber
ABD'li şirket: %25 oranında Bitcoin aldılar
Ripple yöneticisi XRP’nin şeriat yasalarına uygun olduğunu açıkladı ve XRP’de %3 değer artışı görüldü. BCH fiyatı %15 oranında değer kazanarak ”en çok kazandıranlar” listesinde haftalık yerini aldı.

İlgili Haber
Ripple yetkilisi: Şeriat yasalarına uygun
İlgili Haber
Bitcoin Cash fiyatı yüzde 10 yükseldi: 470 dolar seviyesine tırmandı
BCH piyasa hacmi 8.3 milyar dolara yükselerek 1 milyar dolar değer kazandı. BCH fiyatındaki haftalık artış %18’e ulaşırken, Bitcoin fiyatında ise 6.300 dolar seviyesi sabit kaldı.

İlgili Haber
Bitcoin Cash piyasa hacminde yükselme
Piyasa hacmi 204 milyar dolar seviyesini aşarak, önceki güne oranla 10 milyar dolar değerlendi. Bitcoin Cash fiyatında artışlar %20’ye yaklaşırken, haftanın en çok kazandıranı Bitcoin Cash oldu.

İlgili Haber
Kripto para piyasası yükselişe geçti
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu