Libra

Tüm Dünya Libra’ya Karşı Birlik Oldu!

Kripto para birimi Libra.

Libra tüm dünyadan tepkilerin, pozitif ve negatif açıklamaların odağına girdi. Bitcoin fiyatı Libra kadar son dönemde konuşulmadı. Kripto para biriminin son dönemde başta Washington D.C yönetimi olmak üzere birçok ülkede tepki çekmesinin arkasında farklı bir takım sebepler var. Bazı kimseler, Libra’nın durumu hakkında yakın gelecekte bankacılık sistemini ortadan kaldırmaya yönelik olabileceğini, bazı kişiler ise bankaların daha iyi hizmet sunması için bir araç olacağını düşünmekteler. Bitcoin ve Libra direkt olarak birbirine rakip değil. Ancak Libra’nın da kripto para pazarında ödeme aracı olarak ve yatırım aracı olarak kullanılmasını sağlayabilecek bir takım faktörler olabileceği tahmin ediliyor.

Kripto para pazarında Libra’nın gelecek vaat ettiği, bu geleceğin ABD, AB ve Asya ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkenin ”potansiyel güvenlik riski” nedeniyle Libra’yı engelleyebilecek bazı zorluklar çıkarmaları çok fazla ihtimal verilmiyor olsa da mümkün.

Libra’nın önünde olan engeller tüm dünyaya karşı Libra’nın elindeki finans gücünün önüne geçiyor, ancak Facebook teknoloji şirketi olarak elinde olan kullanıcı gücü ve devasa maddi gücü ile bunları aşabilir. En azından Libra sınırlandırılabilir ve ABD’den onay görebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu